• Wyprzedaż!

Stymulator wzrostu Pokrzywa 1L Substral

18,99 zł

Najniższa cena produktu 18,99 zł z dnia 14.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

EKOLOGICZNE OWOCE I WARZYWA Z DZIAŁKI, OGRODU I BALKONU

Substral Naturen Pokrzywa - środek stymulujący wzrost roślin

  • Środek bio (ekologiczny), organiczny,
  • Bogaty w mikroelementy,
  • Stymuluje i wzmacnia całą roślinę,
  • Poprawia ukorzenianie oraz przyspiesza wzrost,
  • Bezpieczny dla dzieci i zwierząt,
  • Do podlewania i oprysku,
  • Ma szeroki zakres działania,
  • Zawiera ekstrakt (koncentrat) z pokrzywy.

Stymulator

18,99 zł
Ilość :

Pozostało 6 na magazynie!

Substral Naturen Pokrzywa - to naturalny (bio) preparat do stymulacji wzrostu roślin. Wzmacnia całą roślinę, stymuluje ukorzenianie, wzrost, kwitnienie i owocowanie. Świetnie sprawdzi się jako nawóz do pomidorów, ogórków, kapusty i innych warzyw, jak również krzewów i drzew owocowych. Możemy nim również nawozić rośliny kwitnące, drzewa i krzewy ozdobne, róże. Zawiera wydajny ekstrakt z pokrzywy.

Preparat stymulujący rośliny Substral Naturen Pokrzywa - skład:

  • Ekstrakt z pokrzywy.

Substral Naturen Pokrzywa - sporządzanie cieczy użytkowej:

Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika z wodą i dokładnie wymieszać. Opróżnione opakowanie przepłukać, a popłuczyny wlać do zbiornika z cieczą użytkową. Po pracy aparaturę dokładnie wymyć.

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwa. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Ten produkt nie ma recenzji!

Zadzwoń do naszego sklepu

046 834 92 55

elknerservice@elkner.pl

Godziny pracy naszego sklepu:

w dni powszednie:

Sobota:

Niedziela:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: