Łatki do szczepień Okulette  O 30
  • Łatki do szczepień Okulette  O 30

Paski do okulizacji z folii mlecznej

40,00 zł

Najniższa cena produktu 40,00 zł z dnia 23.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysokiej jakości paski foliowe do okulizacji szczepień krzewów i drzewek. Paski wykonane są z folii mlecznej.

  • doskonałe do okulizacji roślin oraz oznaczania młodych drzewek i krzewów,
  • miękkie, dzięki czemu dobrze dopasowują się do rośliny.

Długość: 24cm

Szerokość: około 2,5cm

1kg około 3000szt

Zainwestuj w zdrowy rozwój Twoich roślin dzięki elastycznym paskom do okulizacji. Wykonane z folii mlecznej, gwarantują idealne dopasowanie i ochronę drzewek i krzewów. Ułatwiają oznaczanie i przyspieszają pracę w ogrodzie. W jednym kilogramie aż 3000 sztuk doskonałej jakości pasków o wymiarach 24cm x 2,5cm. Efektywność w każdym calu!

Łatki do szczepień Okulette  O 30

Paski do

40,00 zł
Ilość :

Pozostało 80 na magazynie!

Paski do Okulizacji z Folią Mleczną – Twój Sprzymierzeniec w Dbaniu o Rośliny

Zapewnienie optymalnych warunków rozwoju dla młodych drzewek i krzewów często wymaga specjalistycznych narzędzi. Dlatego przedstawiamy paski do okulizacji wykonane z folii mlecznej – niezbędny element wyposażenia każdego pasjonata ogrodnictwa oraz profesjonalisty w tej dziedzinie.

Kluczowe korzyści z użycia pasków:

  • Idealne Dopasowanie: Dzięki elastycznej strukturze folii mlecznej, paski doskonale otulają rośliny, zapewniając im właściwą ochronę oraz wsparcie w kluczowych etapach wzrostu.

  • Wszechstronność Zastosowania: Oprócz funkcji okulizacyjnych, paski świetnie sprawdzają się w procesie oznaczania młodych drzewek i krzewów, co pozwala na lepszą organizację i zarządzanie przestrzenią ogrodową.

  • Efektywność w Użyciu: W jednym opakowaniu o wadze 1kg znajduje się aż 3000 sztuk pasków o wymiarach 24cm x 2,5cm. To oznacza, że masz do dyspozacji wystarczającą ilość materiału nawet do większych projektów ogrodniczych.

  • Miękkość i Ochrona: Miękka konsystencja pasków gwarantuje, że nie uszkodzą one delikatnych pędów czy gałązek, a jednocześnie skutecznie będą je chronić.

Współczesne ogrodnictwo to nie tylko pasja, ale i nauka. Wybierając wysokiej jakości paski do okulizacji z folii mlecznej, inwestujesz w zdrowie i piękno swoich roślin, a także w komfort i efektywność własnej pracy. Daj sobie szansę doświadczyć profesjonalizmu w każdym aspekcie ogrodnictwa z naszymi paskami do okulizacji.

Ten produkt nie ma recenzji!

Zadzwoń do naszego sklepu

046 834 92 55

elknerservice@elkner.pl

Godziny pracy naszego sklepu:

w dni powszednie:

Sobota:

Niedziela:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: