Sekator Elektryczny Electrocoup F3020

8 600,00 zł

Najniższa cena produktu 8 600,00 zł z dnia 14.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Najnowszy model marki INFACO. Francuski sekator akumulatorowy Electrocoup F3020.

Sekator Elektryczny Electrocoup F3020 to kwintesencja innowacji marki INFACO. Francuskiej ekspertyzy trwającej ponad 6 lat. Ten nowoczesny model, będący następcą cenionego F3015, łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, oferując większą prędkość cięcia, wygodę oraz lekkość. Przemyślana kompaktowość, komunikacja Bluetooth® z nową aplikacją INFACO oraz wbudowany system DSES Wireless stawiają go na czele narzędzi dla profesjonalistów. Lżejszy akumulator litowo-jonowy zapewnia długotrwałe działanie, a tryby pracy dostosowują się do potrzeb każdego użytkownika. Electrocoup F3020 to symbol jakości i niezawodności.

Sekator

8 600,00 zł
Ilość :

Pozostało 4 na magazynie!

Electrocoup   F3020

Opis sekatora F3020

Jest to następca doskonałego modelu Electrocoup F3015. Prace nad nim trwały ponad 6 lat. Model F3020 przejął doskonałą bazę technologiczną ze swojego poprzednika, zostały również wprowadzone ulepszenia aby zapewnić użytkownikom najlepsze narzędzie dostępne na rynku.

Zalety sekatora elektrycznego INFACO Electrocoup F3020:

 • zapewnia większą prędkość cięcia i wyższy komfort pracy
 • jest lżejszy, mniejszy - dzięki temu bardziej kompaktowy i poręczniejszy
 • może się komunikować poprzez Bluetooth ® z telefonem z nową aplikacją INFACO, gdzie bezpośrednio ze smartfona można dokonywać ustawień narzędzia oraz odczytywać i analizować dane zgromadzone podczas użytkowania
 • wbudowany system DSES Wireless w standardzie

Nowy model sekatora elektrycznego firmy Electrocoup F3015 to jedyny na świecie sekator, który dysponuje 3 wymiennymi głowicami: Standard i Medium, Max.

Główne zalety sekatora Electrocoup F3015 to duża moc, niska waga, szybkość i ergonomia pracy.

F3015 to narzędzie do profesjonalnego cięcia, wysokiej jakości, na którym mogą polegać użytkownicy na całym świecie.

 

Nowy akumulator litowo-jonowy


Akumulator do F3020 waży zaledwie 698g (baterie poprzedniej generacji 810g). Napięcie to 36V (48V z starszym F3015). Sekator dopuszcza napięcie 36V oraz 48V.
Niewielkie rozmiary i niska waga umożliwiają włożenie baterii do kieszeni lub przypięcie do paska - bardzo szybko można o nim zapomnieć w trakcie pracy.
Czas pracy to ok 8 godzin (zgodnie z warunkami użycia i przechowywania)

2 tryby pracy:

 1. TRYB SOFT
  Progresywna praca ostrza z delikatnie zmniejszoną prędkością
  Ta opcja przeznaczona jest dla osób uczących się cięcia lub użytkowników przedkładających elastyczność kierowania sekatorem nad efektywnością pracy. Jest to prędkość z jaką pracuje sekator F3015.
 2. TRYB STANDARD
  Progresywna praca ostrza z pełną prędkością
  Ten tryb jest doskonały dla użytkowników doświadczonych w obsłudze i pracy sekatorami elektrycznymi, chcących wykorzystać pełną prędkość cięcia - szybkość +15% w stosunku do F3015.Moduł BLUETOOTH


Z sekatorem sadowniczym Electrocoup F3020 można się komunikować za pomocą opcjonalnego modułu Bluetooth®. Narzędzie łączymy bezpośrednio z nową aplikacją INFACO dostępną na system iOS oraz Android.
Dzięki temu możemy na bieżąco śledzić postęp prac, statystyki cięć oraz dokonywać ustawień sekatora.
Aplikacja umożliwia też oglądanie filmów dotyczących prawidłowego użytkowania i konserwacji.

Sekator Elektryczny Electrocoup F3020 od INFACO:

Kiedy nowoczesna technologia spotyka się z doskonałym rzemiosłem, powstaje produkt wyjątkowy. Sekator Elektryczny Electrocoup F3020 od INFACO to doskonały przykład takiego połączenia.

Historia i ewolucja sekatora elektrycznego Electrocoup F3020:

Będący bezpośrednim następcą chwalonego modelu F3015, F3020 został stworzony w wyniku ponad 6 lat intensywnych badań i rozwoju. To dzieło francuskiej inżynierii dziedziczy zaawansowane technologie swojego poprzednika, jednocześnie wnosząc szereg innowacji, które czynią go jednym z najbardziej zaawansowanych sekatorem dostępnych na rynku.


Niezrównane zalety

Główne cechy tego sekatorem to znacznie większa prędkość cięcia oraz podwyższony komfort pracy. Jest on nie tylko lżejszy od swojego poprzednika, ale również mniejszy, co czyni go bardziej kompaktowym i łatwym do trzymania. Innowacyjny moduł Bluetooth® pozwala na komunikację narzędzia z aplikacją INFACO dostępną na systemy iOS i Android. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą śledzić postępy w pracy, analizować statystyki cięć oraz dostosowywać ustawienia sekatorem w czasie rzeczywistym.

Moc i wydajność sekatora elektrycznego Electrocoup F320

Nowy akumulator litowo-jonowy dla F3020, ważący zaledwie 698g (w porównaniu do 810g w modelu F3015), oferuje doskonałą wydajność przy niższym ciężarze. Napięcie 36V (a także kompatybilność z 48V) gwarantuje długotrwałą pracę na jednym ładowaniu, sięgającą nawet 8 godzin. Użytkownicy mają także do wyboru dwa tryby pracy: "TRYB SOFT" dla tych, którzy dopiero uczą się cięcia lub preferują delikatniejsze tempo, oraz "TRYB STANDARD" dla doświadczonych profesjonalistów, chcących wykorzystać pełny potencjał sekatorem.

Komunikacja i wsparcie

Dodatkowo, opcjonalny moduł Bluetooth® umożliwia łączność z aplikacją INFACO, oferującą nie tylko monitorowanie pracy, ale również filmy instruktażowe oraz porady dotyczące konserwacji narzędzia.

Sekator Elektryczny Electrocoup F3020 to prawdziwa gratka dla profesjonalistów szukających niezawodnych narzędzi najwyższej jakości. To połączenie tradycji z nowoczesnością, oferujące najlepsze rozwiązania dla wymagających użytkowników na całym świecie.

Ten produkt nie ma recenzji!

Zadzwoń do naszego sklepu

046 834 92 55

elknerservice@elkner.pl

Godziny pracy naszego sklepu:

w dni powszednie:

Sobota:

Niedziela:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: